home

Život na rozcestí


Gurua 13.1.2004.17:44
"Tak tak je to!" Vykřikla nevěřícně Atea. Na chvíli se ji zatajil dech, v koutku oka se ji ronila slza, ale i přesto se na Lukase dlouze zadívala. "Proč??!? Jak jsi mi to mohl udělat?? Copak nejsi schopný mi aspoň na chvíli nelhat?! Jak Ti po tom všem mohu dál věřit?
Gurua 14.1.2004.08:39
Nechápu to! Proč??!" přetíkala množstvím otázek, ze kterých se Lukas raději propadal do země. Nevěděl, jak ji má utišit a už vůbec ne odpovědět... Stál v jejím bytě v zapadlé části města Kassave. Jediné, co se mu honilo hlavou, byla láhev wisky, která se na něj dívala z kuchyňského stolu. Bezmyšlenkovitě se rozběhl a popadl ji. Atea jen viděla, jak wisky obrovskou rychlostí mizí ve chřtánu Lukase. Stála jako opařená. V tu chvíli někdo zaklepal na dveře.
Gurua 15.1.2004.15:40
V Lukasovi tak hrklo, že poloprázdnou láhev upustil. Ta se roztříštila o kamennou podlahu, kterou při stěhování před třemi lety Atea spolu s jejím bývalým přítelem Charvem sami poskládali a natřeli červeno-černo-bílou barvou. Atea byla přeplněná vším, co se dělo v ní i kolem, doslova vyděšena. Připadala si jako v nějakém hloupém snu. Ve víru fantazie, který neměl konce. "Slyšel jsem výkřiky a hluk rozbitého skla! Co se tam děje??! Ateo, jestli tam jsi, otevři mi, prosím!" ozvalo se za dveřmi. Atea se vzpamatovala a šla otevřít. Podle hlasu se jí zdálo, že by to mohl být její kamarád Paiko, kterého neviděla už roky. "Neotvírej!" zařval připitý hlas Lukase, kterému wiska prudce stoupala do hlavy. "Co blázníš?! Ty už mi poroučet nebudeš! Sbal si svý krámy a vypadni z mého bytu! Už Tě nechci vidět!!!" došla Atei trpělivost... Lukas se svou zatemněnou myslí ji zastavil a držel ji vší silou. "Ateo, co se děje??! Otevři mi!!" bouchání a volání za dveřmi zesilovalo. Lukas dal Atei ruku na ústa, aby už nemohla nic říct. Škubala se, trhala sebou, ale jeho síla se nedala přemoct. V Lukasovi se objevila touha, smutek a zároveň vztek po tom, že Ateu ztratil, že už ji mít nikdy nebude a že si to vlastně všechno zavinil sám. Zmocnila se ho touha a chuť po ní. Začal jí líbat, ale Atea se nenechala a snažila se od něho odtrhnout. Pak ji udělal to, co měla ráda a co ji vždycky vzrušilo. Rozerval ji blůzu a rukama jí pomalu, ale tvrdě sjížděl přes prsa až dolů. Věděl, že byl její nejlepší milenec a taky že má pro něho velkou slabost. Atea mu chvíli odporovala, ale pak se jeho tužby naplnily.